PNEUMAT jest firmą działającą od ponad 16 lat na polskim rynku motoryzacyjnym. Została założona przez Zygmunta Schwarca w 2001 roku, a jej siedziba mieści się w Mąkowarsku przy trasie krajowej Konin-Koszalin nr. 25 w woj. kujawsko-pomorskim. Zakres naszej działalności obejmował niegdyś jedynie naprawę i regenerację układów hamulcowych Z czasem i zdobywanym doświadczeniem rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe usługi, jak naprawa i regeneracja turbosprężarek i sprężarek samochodowych.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż części zamiennych – nowych, regenerowanych oraz zestawów naprawczych do wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych oraz ciągników i maszyn rolniczych. Dzięki zdobytemu na przestrzeni kilkunastu lat doświadczeniu i umiejętnościom, świadczymy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Podjęliśmy również współpracę z licznymi firmami motoryzacyjnymi, warsztatami samochodowymi, klientami indywidualnymi zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Zaowocowało to m. in. nawiązaniem długotrwałej współpracy z polskim liderem w dziedzinie produkcji układów hamulcowych - firmą VISTEON POLAND, której zostaliśmy autoryzowanym serwisem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług!